همه محصولات

احســـاس بهتر

سبد محصولات سدنا

دستیابی به مأموریت تعیین شده

صرفه‌جویی انرژی، افزایش رفاه، سهولت زندگی

تهویه مطبوع

اولین حوزه‌ای که شرکت سدنا پس از تأسیس فعالیت خود را با آن آغاز کرد تولید کلیدهای ترموستات بود. انواع دستگاه‌های تهویه مطبوع خانگی نیاز به ترموستات جهت تنظیم دما و سایر موارد کنترلی دارند.
گروه صنعتی و دانش‌بنیان سدنا بر اساس بررسی بازار در خصوص دستگاه‌های موجود در کشور و مشخصات فنی آن‌ها اقدام به طراحی و تولید کلیدهای مختلف نموده است تا انواع دستگاه‌های تهویه مطبوع مانند فن‌کوئل، داکت اسپیلت، بهارساز،پکیج و موارد دیگر را مدیریت و کنترل نماید.

لوازم خانگی

لوازم خانگی حوزه بسیار گسترده‌ای از دستگاه‌های مختلف با کاربردهای متفاوت می‌باشد. با توجه به پشتوانه فنی در حوزه الکترونیک، بازار بزرگ کولرهای آبی در کشور و تجربه تولید، سدنا از اوایل تأسیس شرکت به تولید کلیدهای کولر آبی با ظاهر و امکاناتی متمایز روی آورده و هم‌اکنون جایگاه ویژه‌ای در بازار مصرف کشور دارد.
یکی دیگر از فعالیت‌های کلیدی و شاخص گروه صنعتی و دانش‌بنیان سدنا در حوزه لوازم خانگی، تولید درایو موتور BLDC، PMSM و القایی می‌باشد تا دستگاه‌های لوازم خانگی موتوردار نسل جدید مانند لباسشویی، ظرفشویی و سایر موارد را مدیریت و کنترل کند.
سدنا در دو بخش دیگر این حوزه نیز مشغول به فعالیت و تولید محصول می‌باشد. کلیدهای محافظ جان برای حفاظت در برابر نشتی جریان و برق‌گرفتگی و تولید بوردهای لوازم خانگی برای مصرف سایر تولیدکنندگان محصولات این حوزه.

مراقبت پزشکی

شیوع بیماری کووید-۱۹ در سال ۱۳۹۸ منجر به توجه به کمبود کشور در حوزه تولید بومی محصولات پزشکی و مراقب خانگی شد. این امر موجب شد گروه صنعتی و دانش‌بنیان سدنا در راستای رسالت خود برای بهبود رفاه جامعه، به تولید محصولات مراقبت خانگی روی آورد. این مسیر از تولید تب‌سنج غیر تماسی طبی آغاز شد و هم اکنون سدنا با تحقیق و توسعه، و تولید انواع محصولات در حوزه مراقبت خانگی مشغول به فعالیت می‌باشد.

ادوات موبایل

دوران قرنطینه ناشی از شیوع بیماری کووید-۱۹ اهمیت دستگاه‌های موبایل را برای حفظ ارتباط با اطرافیان، محل کار و تحصیل مبرهن نمود. در این راستا، و با توجه به نیاز کشور در تولید محصولات بومی این حوزه، گروه صنعتی و دانش‌بنیان سدنا بخشی از انرژی و تلاش خود را در جهت تولید تبلت بومی با کیفیت و قیمت مناسب صرف کرد تا بخشی از نیاز جامعه را در این حوزه پاسخگو باشد.