درایو موتور BLDC و القایی

کنترل موتورهای BLDC و القایی با توان‌های تا 1500 وات و
قابلیت‌های کنترلی و حفاظتی متنوع جهت مدیریت بهتر دستگاه

درایو موتور BLDC و القایی

کنترل موتورهای BLDC و القایی با توان‌های تا 1500 وات و قابلیت‌های کنترلی و حفاظتی متنوع جهت مدیریت بهتر دستگاه

معرفی

موتورهای BLDC ، PMSM و القایی سه فاز که نسبت به موتورهای القایی تکفاز دارای راندمان بالاتر و حجم و وزن کمتر هستند، امروزه در بسیاری از مصارف خانگی و صنعتی مانند کولرهای آبی، کولرهای گازی، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و غیره جایگزین موتورهای القایی تکفاز شده‌اند. راه‌اندازی و کنترل سرعت این نوع موتورها نیازمند تجهیز الکترونیکی به نام «درایو» یا «اینورتر» است. ورودی درایو به برق شهر و خروجی آن به موتور متصل می‌شود.

درایوهای خانگی و صنعتی سدنا برای استفاده در تجهیزات گوناگون خانگی، با طراحی زیبا، کم‌حجم و کاربردی، قابلیت کنترل انواع موتورهای BLDC، PMSM و القایی سه فاز را داراست. این درایوها فرامین خود را از طریق ترموستات‌های هوشمند سدنا از کاربر دریافت می‌کنند و قابلیت‌های کنترلی گسترده‌ و متنوعی را در اختیار کاربر قرار می‌دهند

با توجه به دانش فنی در خصوص تحقیق و توسعه محصول درایو موتور، سدنا امکان سفارشی‌سازی درایو متناسب با نیاز و درخواست مشتری را داشته و می‌تواند درایو را با محدوده توان درخواستی، امکانات اختیاری متنوعی مانند ماژول PFC، سنسور و رله کنترلی و سایر موارد طراحی و تولید نماید. بدنه دستگاه نیز متناسب با فضای نصب، درخواست و نیاز مشتری قابلیت تغییر و سفارشی‌سازی داشته و نیاز به بدنه ثابت و یکسان برای همه انواع درایو نیست.

انواع درایوهای سدنا

  • درایو کولر آبی
  • درایو هواساز
  • درایو کولر گازی
  • درایو یخچال و فریزر
  • درایو ماشین لباسشویی

مشخصات فنی

ویژگی‌ها

تیزر محصول

تب‌سنج غیر تماسی طبی