کلید کولر آبی تیتان II

مجهز به سیستم محافظ جان (RCCB) و قطع دو قطب و کلید خاموش/روشن فصلی

کلید کولر آبی تیتان II

مجهز به سیستم محافظ جان (RCCB) و قطع دو قطب و کلید خاموش/روشن فصلی

معرفی

کلید کولر تیتان II مجهز به سیستم محافظ جان و قطع دو قطب بوده و در صورت بروز خطای RCCB،  با طراحی زیبا و قیمت مناسبی که دارد جایگزین مناسبی برای کلیدهای قدیمی کولر می‌باشد. این محصول با ظاهری نوستالژیک ولی در عین حال هوشمند، قابلیت‌هایی فراتر از کلیدهای کولر معمولی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. لازم به ذکر است این محصول دارای کلید خاموش/روشن فصلی می باشد تا در فصول سرد دستگاه به‌طور کامل خاموش باشد.

مشخصات فنی​

ویژگی‌ها

راهنمای نصب

ترموستات هوشمند ولکان، نسلی متفاوت از ترموستات‌های خانگی است که با ظاهری نوآورانه، لوکس و زیبا، و رابط کاربری گرافیکی ساده، کارکردی آسان را به منظور کاهش مصرف انرژی و تأمین رفاه مصرف‌‎کننده به ارمغان می‌آورد.
این محصول دارای سناریوهای رفاهی مختلف بوده و قادر به کنترل دستگاه تهویه مطبوع در حالت سرمایش و گرمایش می‌باشد. جهت مدیریت بهتر دستگاه، مدل‌های جدیدی از این محصول با قابلیت ارتباط وای-فای و زیگبی طراحی و ساخته شده است.

لازم به ذکر است اپلیکیشن Centigrade نیز برای کنترل ترموستات از طریق وای-فای توسط تیم نرم‌افزار سدنا تولید شده و پارامترهای مختلف دستگاه نظیر دمای مطلوب، تغییر سناریو کاری و سایر موارد توسط این اپلیکیشن قابل مدیریت و کنترل هستند.