کلید کولر آبی تیتان III

مجهز به سیستم محافظ جان (RCCB)، قطع دو قطب و ریموت کنترل رادیویی

کلید کولر آبی تیتان III

مجهز به سیستم محافظ جان (RCCB)، قطع دو قطب و ریموت کنترل رادیویی

معرفی

کلید کولر تیتان III مجهز به سیستم محافظ جان و قطع دو قطب بوده و با طراحی زیبا و قیمت مناسبی که دارد جایگزین مناسبی برای کلیدهای قدیمی کولر می‌باشد. این محصول با ظاهری نوستالژیک ولی در عین حال هوشمند، قابلیت‌هایی فراتر از کلیدهای کولر معمولی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. دارا بودن ریموت کنترل رادیویی از مزایای این دستگاه بوده که کنترل آن را برای کاربر بسیار ساده و راحت می‌کند.

کلید تیتان III دارای حافظه حالت بوده و در صورت فعال بودن، پس از قطع برق حالت کاری را در خود ذخیره می‌کند. لازم به ذکر است این محصول دارای کلید خاموش/روشن فصلی می باشد تا در فصول سرد دستگاه به‌طور کامل خاموش باشد.

مشخصات فنی​

ویژگی‌ها

راهنمای نصب

ترموستات هوشمند ولکان، نسلی متفاوت از ترموستات‌های خانگی است که با ظاهری نوآورانه، لوکس و زیبا، و رابط کاربری گرافیکی ساده، کارکردی آسان را به منظور کاهش مصرف انرژی و تأمین رفاه مصرف‌‎کننده به ارمغان می‌آورد.
این محصول دارای سناریوهای رفاهی مختلف بوده و قادر به کنترل دستگاه تهویه مطبوع در حالت سرمایش و گرمایش می‌باشد. جهت مدیریت بهتر دستگاه، مدل‌های جدیدی از این محصول با قابلیت ارتباط وای-فای و زیگبی طراحی و ساخته شده است.

لازم به ذکر است اپلیکیشن Centigrade نیز برای کنترل ترموستات از طریق وای-فای توسط تیم نرم‌افزار سدنا تولید شده و پارامترهای مختلف دستگاه نظیر دمای مطلوب، تغییر سناریو کاری و سایر موارد توسط این اپلیکیشن قابل مدیریت و کنترل هستند.