ترموستات امانوئل

مناسب برای کنترل فن‌کوئل، گرمایش کف و
درایوهای موتورهای BLDC شرکت سدنا


ترموستات امانوئل

مناسب برای کنترل فن‌کوئل، گرمایش کف و درایوهای موتورهای BLDC شرکت سدنا

معرفی

گروه ترموستات دیجیتالی امانوئل، نسل نوینی از محصولات سدنا می‌باشد که با حفظ زیبایی و هارمونی، از مزیت‌های کاربری و اقتصادی نیز برخوردار است. امانوئل از کیفیت بسیار بالای ساخت بهره‌مند بوده و عملکردی شایسته را به مشتری ارائه می‌نماید. این محصول با صفحه نمایش شکیل و رابط کاربری آسان، پیچیدگی‌های یک ترموستات مدرن را ندارد اما قابلیت‌‎‌های یک محصول نوآور را داشته و امکانات گسترده‌ای را برای کاربر ارائه می‌دهد. طراحی محصول با تعداد کلیدهای اندک، به گونه‌ای انجام شده است که کاربر به سهولت قادر به مدیریت دستگاه و استفاده امکانات متنوع خواهد بود. ترموستات امانوئل با توجه به دمای محیط و دمای مورد نظر کاربر، بر اساس الگوریتم‌های کنترلی خود با کمترین اتلاف، دمای محیط را به دمای دلخواه تغییر می‌دهد و مصرف انرژی را در کنار حفظ رضایت مشتری از دمای محیط، بهینه‌سازی می‌نماید.

ویژگی‌ها

مشخصات فنی

راهنمای نصب

ترموستات هوشمند ولکان، نسلی متفاوت از ترموستات‌های خانگی است که با ظاهری نوآورانه، لوکس و زیبا، و رابط کاربری گرافیکی ساده، کارکردی آسان را به منظور کاهش مصرف انرژی و تأمین رفاه مصرف‌‎کننده به ارمغان می‌آورد.
این محصول دارای سناریوهای رفاهی مختلف بوده و قادر به کنترل دستگاه تهویه مطبوع در حالت سرمایش و گرمایش می‌باشد. جهت مدیریت بهتر دستگاه، مدل‌های جدیدی از این محصول با قابلیت ارتباط وای-فای و زیگبی طراحی و ساخته شده است.

لازم به ذکر است اپلیکیشن Centigrade نیز برای کنترل ترموستات از طریق وای-فای توسط تیم نرم‌افزار سدنا تولید شده و پارامترهای مختلف دستگاه نظیر دمای مطلوب، تغییر سناریو کاری و سایر موارد توسط این اپلیکیشن قابل مدیریت و کنترل هستند.