ترموستات تلستو

دارای صفحه لمسی با قابلیت کنترل سیستم‌های
تهویه مطبوع و درایو موتورهای BLDC


ترموستات تلستو

دارای صفحه لمسی با قابلیت کنترل سیستم‌های تهویه مطبوع و درایو موتورهای BLDC

معرفی

ترموستات هوشمند تلستو از خانواده ترموستات‌های هواساز شرکت سدنا بوده که بسیار ظریف و بر اساس فناوری‌های روز طراحی شده است. این محصول با ظاهری زیبا و مدرن، و قابلیت‌های هوشمند، گستره کنترلی بالایی را در اختیار کاربر قرار داده و با داشتن گزینه‌ها و تنظیمات مختلف رفاه و آسایش را برای مصرف‌کننده به ارمغال می‌آورد.

تلستو با توجه به برخورداری از قابلیت ارتباط مودباس می‌تواند درایور موتور‌های الکتریکی از جمله موتور BLDC و موتور القایی را نیز کنترل کند. از این رو با توجه به سناریوها و قابلیت‌های کنترلی خود قادر است از طریق درایور قرار گرفته در دستگاهای تهویه مطبوع از جمله هواساز، کولر آبی و … کنترل آن‌ها را انجام دهد.

صفحه نمایش ۴ اینچی تمام رنگی و تمام لمسی این محصول تجربه کاربری بسیار جذابی را برای کاربر در پی دارد. محصول تلستو قابلیت کنترل دور موتور سیستم تهویه مطبوع متصل به خود و همچنین قابلیت عملکرد در دو حالت گرمایش و سرمایش را را به صورت خودکار یا دستی دارا است. این دستگاه با طراحی ظریف و با امکان نصب روکار، به سادگی در مکان‌های مختلف قابل نصب است.

نمای سه بعدی محصول (بچرخانید)

مشخصات فنی​

ویژگی‌ها

راهنمای نصب

ترموستات هوشمند ولکان، نسلی متفاوت از ترموستات‌های خانگی است که با ظاهری نوآورانه، لوکس و زیبا، و رابط کاربری گرافیکی ساده، کارکردی آسان را به منظور کاهش مصرف انرژی و تأمین رفاه مصرف‌‎کننده به ارمغان می‌آورد.
این محصول دارای سناریوهای رفاهی مختلف بوده و قادر به کنترل دستگاه تهویه مطبوع در حالت سرمایش و گرمایش می‌باشد. جهت مدیریت بهتر دستگاه، مدل‌های جدیدی از این محصول با قابلیت ارتباط وای-فای و زیگبی طراحی و ساخته شده است.

لازم به ذکر است اپلیکیشن Centigrade نیز برای کنترل ترموستات از طریق وای-فای توسط تیم نرم‌افزار سدنا تولید شده و پارامترهای مختلف دستگاه نظیر دمای مطلوب، تغییر سناریو کاری و سایر موارد توسط این اپلیکیشن قابل مدیریت و کنترل هستند.